بازگشت
انصراف از پیوندهای مرور
ویژه همکاران

سایت

 

به سامانه ارتباطات درون‌سازمانی بانک کشاورزی خوش‌آمدید؛ لطفا قبل از ورود قوانین زیر را مطالعه بفرمایید:

1. این سامانه تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران مي باشد؛ مطرح کردن هر نوع مطلب سیاسی،خلاف شئونات اخلاقی و اسلامی و مخالف ادیان الهی بطور کلی ممنوع می باشد.

2.هر گونه سوء استفاده شخصی و غیر قانونی از امکانات سایت و یا مطالب مندرج در آن برعهده شخص استفاده کننده می باشد.

3. در صورت شناسایی همکارانی که قصد نفوذ و دسترسی غیرمجاز به سرورها و اطلاعات سایر همکاران را دارند، مراتب از طریق مراجع ذیربط  پیگیری خواهد شد.

4. بانک کشاورزی هیچ گونه مسئولیتی در قبال موضوعات مطرح شده در انجمن ها را نداشته و مسئولیت استناد یا سوء استفاده از کلیه مطالب برعهده کاربر ارسال کننده خواهد بود؛ همچنین از بارگذاری هرگونه فایل شخصی در این سامانه جداً خودداری نموده و در صورت نیاز با مدیرسامانه مکاتبه نمایید.

5. هیچ کاربری حق توهین به شخصیت های ملی،مذهبی،سیاسی،قومی،حقیقی و حقوقی بانک را نداشته و در صورت ارتکاب، مراتب از طریق مراجع ذیربط پیگیری خواهد شد.

 (( براي ورود به سايت از شماره پرسنلي خود به عنوان نام كاربري و از تاريخ استخدام خود (به عنوان مثال 13800101) براي اولین بار بعنوان رمز عبور استفاده نماييد؛ بعد از ورود به سایت بلافاصله نسبت به تغییر رمز خود از منوی تغییر رمز در صفحه اصلی سایت، اقدام بفرمایید)) در صورت فراموش کردن رمز عبور خواهشمند است با پست الکترونیک محل خدمت خود ایمیلی با محتوی مشخصات فردی خود به آدرس الکترونیک peyvand@agri-bank.com ارسال نمایید.